03. Kādas ir MeLuna priekšrocības salīdzinājumā ar tamponiem un higiēniskajām paketēm?

MeLuna menstruālā piltuve neuzsūc šķidrumu, neizraisa sausuma sajūtu, atšķirībā no tamponiem neuzsūc maksts dabisko aizsargslāni un nerada tekstila šķiedru nogulsnes uz maksts sieniņas. Tādējādi MeLuna piltuve neizraisa negatīvu ietekmi uz maksts mikrofloru. To var lietot jebkurā mēnešreižu dienā neatkarīgi no izdalījumu intensitātes.

Viena sieviete savā mūžā menstruāciju periodā izlieto vidēji 10 000 tamponu vai higiēnisko pakešu. MeLuna daudzreiz lietojamā piltuve kalpos līdz 10 gadiem un ļaus būtiski ietaupīt līdzekļus jau dažu mēnešu laikā salīdzinājumā ar izdevumiem vienreiz lietojamo higiēnas preču iegādei. 

MeLuna piltuve nav tikai tamponu un higiēnisko pakešu aizvietotāja. Atšķirībā no tamponiem tā pilnībā izslēdz toksiskā šoka sindroma risku. Uzkrājamo asiņu daudzums – atkarībā no piltuves izmēra – ir lielāks nekā uzsūc tampons vai higiēniskā pakete. Sievietēm ar samazinātu imunitāti pret infekcijām un sēnīti, alerģisku reakciju vai paaugstinātu jutīgumu MeLuna palīdzēs uzlabot dzīves kvalitāti un pilnvērtīgi rūpēties par maksts gļotādas veselību. 

MeLuna ir ekoloģiski tīrākais produkts sieviešu intīmās higiēnas produktu klāstā. Pateicoties piltuves vairākkārtējai izmantošanai daudzu gadu garumā, būtiski samazinās vides piesārņojums no vienreiz lietojamo pakešu, tamponu un to iepakojuma atkritumiem.