Reviews

Name: *
E-mail:
Message: *
Sanita [2011-09-06 22:02:47]
Pirms pusgada iegādājos Meluna piltuvi ar gredzentiņu. Vācijā to varēja nopirkt aptiekā. Pirms tam biju par tām lasījusi internetā. Pagaidām varu teikt tikai to labāko. Pirmajā reizē gan man nācās papūlēties, lai saprastu kā tas darbojas, bet tagad esmu iepraktizējusies un man tas neprasa vairāk laika, kā ar tamponiem. Toties sajūtas ir daudz patīkamākas. Pareizāk sakot, to vispār nav. Vienā vārdā – ģeniāli. Iesaku!
Aija [2011-10-08 13:38:23]
Paši ražotāji ļoti diskrēti norāda, ka pirmajās reizēs nāksies papraktizēties ar ievietošanu un izņemšanu. Mans ieteikums – variet tik ļoti neattaisnoties. Kā tajā ķīniešu parunā – visas lietas ir sarežģītas, pirms tās kļūst vienkāršas. Pirmajās reizēs piltuves lietošana drīzāk šķita interesanta, nevis sarežģīta. Lai gan sāku lietot nesen, tagad viss process liekas tik pašsaprotams. Un brīvības un tīrības sajūta! Nezinu, kam būtu jānotiek, lai es vēl jebkad lietotu tamponus, vai nedod dievs – paketes. Esmu to pateikusi savām draudzenēm un iesaku visām sievietēm!
Topošā pircēja [2011-10-15 11:21:20]
Labdien! Ar interesi izlasīju visu šajā mājaslapā atrodamo informāciju un iegooglēju, ko vēl citur raksta. Būsiet mani pārliecinājuši pamēģināt :) Mani tikai mulsina iegādes process. Kāpēc Meluna piltuves nav nopērkamas vienkārši veikalos vai aptiekās? Varbūt drīzumā būs? Paldies jau iepriekš. Topošā pircēja :)
Linda [2011-10-25 21:38:17]
Gribēju dalīties savos iespaidos. Man ir vidējā izmēra ar bumbiņu. Kad nopirku, tik tikko spēju sagaidīt savas „īpašās dienas”. Kaut gan tagad tā vairs nesaucu. Nav ne ar ko īpašas. Patiešām laba lietiņa. Paldies tiem, kas to izdomāja. Žēl tikai, ka tik daudzus gadus biju nomocījusies. Bet kā jau parasti – līdz Latvijai viss nonāk stipri novēloti. Labi, ka vispār kāds uzņēmies iniciatīvu Latvijā to piedāvāt. Paldies vēlreiz.
Agnese [2011-11-05 17:34:26]
Lietoju jau vairāk nekā gadu. Māsa atveda no Berlīnes, pie mums toreiz vēl nekā tāda nebija. Mana personīgā pieredze - pavisam bez tamponiem un paketēm iztikt nevaru. Laikam tāpēc, ka ar „tradicionālajām metodēm” jūtos pierastāk. Izņem, izmet un aizmirsti. Toties piltuve bija neaizvietojama, kad vasarā braucu uz akvaparku un peldēties. Laikam vispār aizmirsu, ka man ir reizes. Tā ir lielākā šīs piltuves priekšrocība, ka savi plāni nav jāpakārto manam ciklam, bet daru, ko gribu, tikai izvēlos sev ērtāko higiēnas līdzekli. Pamēģināt noteikti ir vērts.
Dii [2011-11-29 14:20:24]
Es gan lietoju DivaCup, un tam uzticos vairak, varbut tas tapec, ka pazistami, zinami cilveki ieteica. Ja, DivaCup ir dargaks, bet tad es domaju, ka ja jau dargaks, tad jau kvalitativaks.. Jo nevar tachu but leti un labi :) Bet nu PILTUVES vispar ir superiga padarishana, ne tev kas garam tek, viss tirs, un nav jastreso, ka tulit bus jamaina tampons vai kas.... 12h mierigi :)
Ieva [2011-11-30 13:08:06]
Tikko nopirku, paskatīsimies. Godīgi sakot, tieši cena līdz šim bija pretarguments. Negribējās tērēt pāri par 20 latiem, ja nav pārliecības, ka man derēs. Ar atlaides kodu, ko man iedeva, sanāca 11,70. Divreiz lētāk nekā citas piltuves, cerams ne uz kvalitates rēķina. Te rakstīts, ka lētāk tāpēc, ka ražo no kaut kāda jauna izejmateriāla, nevis no silikona. Nu saturieties. Patiks - izreklamēšu pa visu pasauli. Nepatiks - dabūsiet man trūkties! :)
Inese [2011-12-11 16:03:11]
Pašu piltuvi šobrīd nekomentēšu, bet man būtu ieteikums mazliet vairāk piedomāt pie komplektācijas. Nav tomēr īpaši patīkami, kaut arī anonīmajā pasta stacijā, saņemt caurspīdīgu iepakojumu, caur kuru skaidri kirilicā lasāms"menstruaļnaja čaša". Pie tam - pievienotā instrukcija ir TIKAI !!!! krieviski. Ja es to būtu zinājusi iepriekš, iespējams, priekšroku dotu pasūtījumam no meluna.eu, kurš ne vien ir lētāks kopā ar visu piegādi, bet noteikti arī piedāvātu diskrētāku iepakojumu un instrukciju kaut ne latviski, tad vismaz angliski vai vāciski.
vieglasdienas.lv [2011-12-12 14:49:30]
Paldies, Inese, par aizrādījumiem, Jūsu viedoklis mums ir svarīgs, priekšlikumus iespēju robežās noteikti ņemsim vērā. Par produkta koplektācijā pievienoto instrukciju krievu valodā. Diemžēl tirdzniecības apjomi Baltijā, ņemot vērā produkta pagaidām zemo atpazīstamību, ir salīdzinoši nelieli, tādēļ ražotājs resursu taupības nolūkos sagatavo instrukcijas tikai tajās valodās, kur apjomi ir lielāki. Diemžēl realitāte ir arī tāda, ka ražotāja izpratnē Baltija pieder to valstu grupai, kurā dominējošā svešvaloda ir krievu. Taču ņemot vērā klientu atsauksmes, ražotāja pārstāvis Baltijas valstīs pasūtījis instrukciju iespiešanu arī latviešu valodā. Pagaidām klientu ērtībai piedāvājam iepazīties ar detalizētu informāciju mājaslapā, kā arī papildu jautājumu gadījumā sazināties ar mums elektroniski info@meluna.lv Par iesaiņojumu. Šādu komplektāciju pārstāvniecība Baltijā saņem no ražotāja un tā ir identiska komplektācijai Vācijā. Mēs būtu gatavi to mainīt, diemžēl šādā gadījumā kaut nebūtiski, tomēr varētu sadārdzināties preces cena. Šobrīd spējam nodrošināt cenu, kas ir apmēram pusotru reizi zemāka nekā citu ražotāju piedāvātajai produkcijai.
Monami [2012-02-15 16:10:26]
Labāk par omes metodu, vēl nekas nav izgudrots. Izlasot instrūkciju un visu parējo, ir saprotams, garam... =)
ella [2012-02-16 11:08:04]
Pajautāju savai ginekoloģei. Viņas attieksme - lieta zināma, lai nekādus brīnumus negaidot, taču kaitīga arī nav. Kā viņa formulēja - viss atkarīgs no pašas sievietes attieksmes pret savām intīmajām ķermeņa daļām, jo nāksies tām pieskarties. otrs secinājums - piltuvīte ir tikai viena no alternatīvām, jo būs situācijas, kurās tamponi un paketes ir ērtākas lietošanā
Mela [2012-03-04 00:53:34]
Neesmu mēģinājusi piltuves, bet... tamponi intuitīvi tomēr liekas drošāks variants. Un ja nu taa silikona (gumijotā?) piltuvīte nejauši izslīd no maksts, ko tad?! Peļķīte?! Ar tamponu liekas viss kaut kā diskrētāk... Manā skatījumā, tamponiem ir tikai viens mīnuss - kad tie lietoti pārāk ilgstoši (un manā gadījumā tās ir vismaz 5 - 6 mesntruālā cikla dienas, kurās tos lietoju gan naktī, gan dienā) , vai arī, ja lietots nepiemērots tampona izmērs, var sākties sūrstošas sāpes TUR, kas rada diskomfortu. Visādi citādi ar tamponiem esmu apmierināta. p.s. Paketes izsenis vienkārši ienīstu, un nespēju iztēloties vairs, kā ar tām var "sadzīvot" modernajā dzīves vidē.
Vinnija Pūka [2012-03-10 06:43:29]
Iegādājos Meluna Classic ar riņķīti, pamēģināju, pirmoreiz uz nakti ieliku bez problēmām, no rīta bija gan kaut kas mazliet garām aiztecējis. No rīta iztukšojot un mēģinot ielikt atkal, neparko nevērās vaļā, pamatīgi nomocījos kamēr dabūju ka vajag, lai gan neesmu iesācēja, pirms tam man bija Mooncup piltuve, kuru ilgi lietoju vispār bez problēmām, kamēr vienā skaistā braucienā uz laukiem pamanījos kaut kur nozaudēt. Secinājums: laikam materiāls mazliet par mīkstu, lietot var, bet nu jātrenējas (Mooncup gadījumā viss bija ar pirmo reizi un bez aizķeršanās visā lietošanas laikā). Godīgi sakot gribu atkal savu Mooncup, bet neatradu, ka LV tāda vēl kaut kur tiktu tirgota.
Mummy [2012-03-13 12:23:04]
There were 3 brands available and I chose Meluna because it was smaller in size, many good reviews on it, and most importantly it as half the price of the other 2 famous brands. I chose L size (because all websites recommended to M or L size for woman above age 30, and had given birth), with Ring holder (so it is easier to pull / reach especially when its slippery in there. My friend suggested wearing a cloth pad too, in case it overflow or leak when wearing a cup. Hence, if it leaks, then I’ll know I did not get it right. But even after wearing 4 hours on my heaviest day, there was no leakage. After wearing it for 8 hours next day, I must say that it was really convenient and easy using menstrual cup. I didn’t even feel if it was there during wearing. Its really fuss free using a Meluna. Just couple it with a light or regular cloth pad so it’s washable and changeable as frequent as you like (to catch whatever leaks, just in case), a menstrual cup is definitely for us, who dislike the “wet feeling and mess down there” each time we have our menses!
Aliiniite [2012-03-25 18:27:31]
Labdien!! Palidziet izveleties piltuviti, ar kadu galinu butu labaks(Bumbuna, gradzens, katins) Liels paldies!!
Solvita [2012-04-13 22:25:07]
Sveikas, meitenes! Es iegādājos un, teikšu godīgi, esmu patīkami pārsteigta! Man patīk. Pirmā diena pagāja tādās jokainās sajūtās - "varbūt nevajadzēja...", "ja nu nepieradīšu" , "vai nav garām", "viens izdomā, muļķis izmēģina" u.t.t. Nedaudz bija tāda kā ārā stumjoša vai pat velkoša sajūta. Otrajā dienā jau darbojos drošāk un velkoša sajūtas nebija, trešajā - pat aizmirsu, ka man ir "trakās dienas", ceturtajā - nevarēju saprast, kā līdz šim dzīvoju ar paketēm un tamponiem! Pilnīgi noteikti - iesaku! Pēc kāda laika rakstīšu atkal par savām sajūtām. Ceru, ka būšu tikpat priecīga kā patreiz!
DII [2012-06-11 00:44:16]
Pirms pāris dienām iegādājos Meluna piltuvīti M izmēra ar kātiņu. Un jāsaka godīgi, sākumā biju ļoti skeptiski noskaņota uz šo lietu, bet gribēju pamēģināt. Beigās man pašai par lielu izbrīnu, esmu tik ļoti sajūsmā, ka nesaprotu kāpēc agrāk jau to nelietoju. Pirmajā reizē ievietošana likās nedaudz sarežģīta,bet jau nākamā bija ok. Toties izjūtas nav nekādas - nekas netraucē, neslīd laukā, nesūrst u.tt. (ar tamponiem gan kāda no šīm sajūtām ik pa laikam piemeklē). Nav arī tā riebīgā slapjuma sajūta,kas rodas lietojot paketes. Man liekas super forši,ka nav visu šo riebīgo izjūtu un vēl jāmaina daudz retāk (esmu mainījusi pat pēc 12 stundām un viss ok). Un vēl beidzot varēšu mierīgi jebkurā laikā doties uz jūru un ne par ko nesatraukties. Ma tas liekas LIELISKS pirkums! Iesaku visām, kam svarīga šī brīvības sajūta! Paldies!
Julija [2012-06-12 21:03:40]
nu ko... Esmu ari lietotaju ierinda. Mooncup ar gredzenu. Shodien lietoju pirmo dienu. Ieliku bez problemam. Nejutu vispar. Vienigais man pedejas MR dienas, lidz ar to ar nopludem pagaidam nevareshu pakomentet. Ar nepacietibu gaidishu nakamas MR :D
Kristīne [2012-06-13 19:37:21]
Nopirku akcijas kuponu un uzreiz aizskrēju apmainīt pret piltuvīti. Apjuku no lielās izvēles, bet tā kā kupona iegādes brīdī jau biju izvēlējusies kātiņu, ņēmu to. Kaut gan bumbiņa dzīvē izskatījās labāk. Nedēļas nogalē tieši trāpījās vajadzība jau likt lietā un "gāju uz pilnu banku" - braucām uz akvaparku. Ko lai saka - pārliecinoši. Tikai lūgums brīdināt, ka ievietošana tomēr prasa ilgāku laiku nekā tamponiem. Bet varbūt tas tikai man, sākumā. Paldies
Maija [2012-08-20 19:58:48]
Labdien, sakiet lūdzu,kad piedāvāsiet arī Meluna sport piltuvītes ( tās pieejamas meluna.eu). Iepriekšējā piltuve (Mooncup) bij stingrāka par esošo un secinu, ka tomēr man piemērotāka ir cietāka.
Vieglasdienas.lv [2012-08-30 16:10:07]
Paldies par interesi. Šobrīd tirdzniecībai mājas lapā un arī aptiekās neesam tās piedāvājuši. Taču varat to iegādāties. Pieejamas MeLuna Sport Ring gaišzilā krāsā. Veicot pasūtījumu MeLuna Classic Ring jebkurā krāsā, norādiet informācijā, ka vēlaties iegādāties tieši MeLuna Sport Ring.
Eva [2013-12-21 18:52:17]
Mana Meluna Soft atceļoja no Vācijas. Esmu apmierināta,ja tamponu jutu,tad Melunu gan ne.Vēl jāpatrenējas izņemt,bet citādi ir ok.
tina [2014-02-26 12:10:02]
Aiz sajūsmas nespiedzu un MR pašas par sevi garastāvokli neuzlabo, bet ir diezgan ok, drīzāk jau labāk nekā sliktāk ar tamponiem, jāpierod
Alise [2016-03-25 22:52:22]
Lielisks produkts. Tikko sāku lietot, pagaidām nevaru atrast nevienu trūkumu. Nekas netek garām, kā nereti mēdz būt ar tamponiem, un netiek usūts dabīgais mitrums, kas īpaši nepatīkami ir pēdējās dienās. Gan ievietot, gan izņemt ir ļoti vienkārši un bez nekādam papildus sajūtām, ņemot ārā nekas nešļakstas apkārt.
29209714 / Duntes iela 28 / SIA MeLuna Baltic 2020 / All rights reserved